Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

auto pomoc Warszawa – pomoc-drogowa.waw.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Awaryjne otwieranie aut – Warszawa

Do częstych powodów naszych interwencji należy awaryjne otwieranie aut w przypadku, gdy kierowca zatrzasnął w środku kluczyki. Wykorzystujemy w tym celu m.in. specjalne pneumatyczne poduszki rozporowe, dzięki którym możliwe jest bezpieczne odchylenie ramy drzwi na tyle, by przez utworzoną szczelinę wsunąć przyrząd służący do odciągnięcia rygla blokującego drzwi. Łatwiejszym sposobem awaryjnego otwierania drzwi auta jest włożenie klina między szybę a uszczelkę, jednak nie każdy kierowca potrafi sobie z tym sam poradzić. Zawsze też istnieje ryzyko, że nieumiejętnie zastosowana metoda spowoduje zarysowanie lakieru, a co za tym idzie – dodatkowe koszty i stres właściciela samochodu.

Pamiętajmy, że awaryjne otwieranie aut może odbywać się bezproblemowo tylko przy użyciu technik dostosowanych do specyfiki danego samochodu. Lepiej nie powierzać tego zadania amatorom. Co więcej, z reguły tego rodzaju kłopot przytrafia się w godzinach szczytu oraz w sezonie zimowym – nie mamy wtedy ochoty na marnowanie czasu, a stres i pośpiech nie są najlepszym doradcą. Jeżeli więc zdarzy się Państwu niechcący zatrzasnąć kluczyki w aucie, wystarczy zadzwonić pod numer 600-222-143, a wyślemy do Państwa specjalistę, który szybko i sprawnie pomoże otworzyć auto.

Oferujemy całodobową pomoc w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów z samochodem. W odpowiedzi na zgłoszenie, nasz samochód serwisowy dojedzie do Państwa w najkrótszym możliwym czasie.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone Auto Pomoc - Ostrowki Jerzy 2012
Projekt i wykonanie www.futureindesign.com